תיקן גרמני
תיקן גרמני והימצאותו בבתי עסק
אפריל 15, 2015
3449302301_a0e77e8274_b
הכול בנושא הדברה נגד טרמיטים
מאי 7, 2015

טיפים בבחירת מדביר

1

יש לנו ארץ חמה, מקום אידאלי למזיקים ובעיקר עם בא האביב. המחשבה על מדביר מתעוררת בזמן כשנתקלים בתיקן, שיירת נמלים או כל מזיק אחר והופכת לחיפוש קדחתני כשאלה מתחילים להתרבות ולהגיע לכל מקום. הדברה היא עסק לא פשוט ולעתים אף מסוכן, וחשוב שהנזק הסביבתי שייגרם יהיה מינימלי. בשביל הדברה העומדת בקריטריונים צריך שהמדביר יהיה מקצועי ובעל סטנדרטים גבוהים.

מיהו מדביר מקצועי?

מדביר מקצועי הוא מדביר שינקה לכם את הבית או את בית העסק ממזיקים בלי לסכן את עצמו ואת הסובבים אותו ובמינימום נזק סביבתי. על המדביר להיות בעל רישיון הדברה בתוקף, ואף להיות רשום במשרד הבריאות. מדביר שאינו מוסמך עלול להשתמש בחומרים הלא נכונים או במינון הלא נכון. טעות כזו היא קריטית, ובמקרה של מינון גבוה מהנדרש עלולה להיגרם פגיעה בריאותית לבני אדם ולבעלי חיים שאינם מזיקים. במקרה של מינון נמוך מידי, עלול להתעורר חשש שבעיית המזיקים לא תטופל בשלמותה והמזיקים ישובו ויתקפו את בית העסק.

כיצד לבחור מדביר מקצועי?

ישנם מדבירים רבים בשוק, אך לא כולם מוסמכים מטעם משרד הבריאות או איכות הסביבה. כל מדביר יעיד על עצמו שהוא מקצועי, אך לא כולם באמת כאלה והסובל העיקרי מהטעות הוא הלקוח. אז איך ניתן לבחור את המדביר הטוב ביותר?

  • רישיון הדברה: זהו הקריטריון החשוב ביותר. מדביר בעל רישיון הוא מוסמך מטעם משרד הבריאות ואיכות הסביבה ולכן ניתן לסמוך עליו בביצוע עבודתו.
  • המלצות: בדרך כלל מדביר או חברת הדברה הם טובים ומקצועיים יותר כשיש להם הרבה לקוחות מרוצים הנהנים משירות טוב ואמין.
  • סקר שוק: עדיף תמיד לבדוק מספר מדבירים ולהשוות ביניהם. איזון טוב בין זמינות, מחיר ונגישות המדביר, תהווה כיוון טוב עבורכם.
  • אחריות: בדקו שהמדביר בו בחרתם מספק לכם תעודת אחריות עבור השירות. מדביר המציע אחריות קרוב לוודאי שהוא אמין יותר וטובת לקוחותיו חשובה לו.

שירות מושלם

כשאתם בוחרים מדביר מקצועי ומוסמך, אתם נהנים משקט נפשי עם מקום ללא מזיקים לזמן רב. מדביר טוב, יספק לכם קרוב לוודאי גם שירות טוב ויהיה זמין לשאלות שלכם. לשאלות ולפרטים נוספים על מדבירים מקצועיים השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון פתרונות הדברה לבית, מוסדות ועסקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>